весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: економіка
Автор: Прес-служба Кіровоградської ОДПІ
Дата: 28 липня 2015 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/economy/2015/7/28/chergovii_kruglii_stil_z_platnikami_podatkiv.htm
Черговий “круглий стіл” з платниками податків

Нещодавно начальник Кіровоградської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний провів зустріч за “круглим столом” з платниками податків – фізичними особами - підприємцями міста Кіровограда.

Під час зустрічі присутні обговорили Узагальнюючу податкову консультацію щодо застосування пільг із сплати земельного податку, встановлені міською радою на території міста Кіровограда нові ставки земельного податку, зміни щодо застосування РРО та впровадження електронного адміністрування ПДВ.

На завершення зустрічі Сергій Васильович закликав роботодавців не допускати фактів виплати заробітної плати «в конвертах» та офіційно оформляти найманих працівників, нагадав переваги подання звітів в електронному вигляді. Та повідомив, що електронні ключі та програмне забезпечення для формування, подання та збереження податкової звітності в електронному вигляді можливо отримати в Центрі обслуговування платників податків при Кіровоградській ОДПІ за адресою: м. Кіровоград, вул. Глинки, буд.2, кабінет 15.