весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: економіка
Автор: Сергій Богомільчук, прес-секретар ПАТ «Кіровоградобленерго»
Дата: 20 липня 2015 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/economy/2015/7/20/pidbito_pidsumki_namicheno_plan_roboti.htm
Підбито підсумки, намічено план роботи

Ключові для електроенергетичної галузі Кіровоградської, Дніпропетровської та Запорізької областей питання стали предметом детального розгляду під час розширеної наради, яка відбулася 16 липня 2015 року в м. Кіровограді. Темою заходу було підбиття підсумків роботи паливно-енергетичного комплексу в осінньо-зимовий період 2014-2015 років, підготовка електромереж Дніпровського регіону до грозового періоду та завдання з підготовки до ОЗП 2015-2016 років. Організаторами наради виступили ПАТ «Кіровоградобленерго» та інспекція Держенергонагляду у Кіровоградській області.

Участь в нараді взяли заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко, директор департаменту з питань функціонування та реформування електроенергетичного сектора Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Андрій Огньов, перший заступник головного державного інспектора України з енергетичного нагляду Володимир Лушкін, заступник головного державного інспектора України з енергетичного нагляду Анатолій Гушля, головний спеціаліст відділу інвестиційної політики Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Надія Мигловець, заступник головного державного інспектора України з енергетичного нагляду у Дніпровському регіоні Роман Янковський, директор Дніпровської енергосистеми ДП «НЕК «Укренерго» Валерій Гапонов, заступник начальника Державної інспекції з експлуатації електричних станцій і мереж Зиновій Тимец, начальник інспекції Держенергонагляду у Кіровоградській області Федір Головченко, директор технічний ПАТ «Кіровоградобленерго» Микола Янішевський, представники Запорізької та Дніпропетровської облдержадміністрацій, керівники енергопостачальних компаній, промислових та комунальних підприємств. Провів засідання Голова Правління ПАТ «Кіровоградобленерго» Олександр Стрюченко.

Основними питаннями наради стали підсумки роботи Держенергонагляду з контролю за підготовкою та проходженням осінньо-зимового періоду, організація співпраці інспекції з місцевими органами виконавчої влади щодо контролю за дотриманням граничних рівнів споживання електричної енергії та потужності, співпраця органів виконавчої влади з енергопостачальними організаціями, Держенергонаглядом і НКРЕКП в напрямку підвищення якості електропостачання, участь Держенергонагляду у вирішенні проблемних питань із забезпечення надійності електропостачання споживачів Дніпровського регіону, підготовка мереж енергопостачальних компаній до проходження грозового й осінньо-зимового періодів, виконання планів капітальних ремонтів та інвестиційних програм тощо.

Учасниками наради було розроблено комплекс конкретних організаційно-технічних заходів, реалізація яких дозволить підвищити стабільність функціонування енергосистеми Дніпровського регіону.

Завершальним етапом заходу стала ознайомча екскурсія сервісним центром ПАТ «Кіровоградобленерго».