весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: економіка
Автор: Прес-служба ГУ ДФС у Кіровоградській області
Дата: 14 липня 2015 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/economy/2015/7/14/elektronnii_servis_zir_dopomozhe_rozibratisja_u_podatkovomu_zakonodavstvi.htm
Електронний сервіс «ЗІР» допоможе розібратися у податковому законодавстві

ГУ ДФС у Кіровоградській області пропонує платникам податків скористатися загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом («ЗІР»). Цей електронний сервіс дозволяє користувачам здійснювати пошук інформації по певному податку, напрямку діяльності, в тому числі з використанням ключових слів, шляхом перегляду за певні періоди інформації, при цьому не лише по запитаннях-відповідях, але і по відповідях на письмові звернення, які були надані із використанням Бази знань, назвах нормативних та інформаційних документів.

У розділі «Питання-відповіді» розміщено відповіді на питання щодо оподатковування, митної справи, єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування та діяльності акредитованого центру сертифікації ключів.

Розділ «Письмові консультації» містить витяги з письмових консультацій, наданих на типові звернення суб'єктів господарювання й громадян.

Для надання пропозицій і зауважень щодо роботи ресурсу пропонується використати «Форму зворотного зв’язку».

Ознайомитися з функціональними можливостями загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу та скористатися ним можна як на веб-порталі ДФС України (www.sfs.gov.ua), так і на суб-сайті ГУ ДФС у Кіровоградській області розділ «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс».