весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: економіка
Автор: Прес-служба Національної кадастрової системи
Дата: 3 лютого 2015 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/economy/2015/2/3/derzhavni_kadastrovi_reyestratori_kirovogradshini_zareyestruvali_ponad_34_tis_zemelnih_diljanok.htm
Державні кадастрові реєстратори Кіровоградщини зареєстрували понад 34 тис. земельних ділянок

На Кіровоградщині з початку роботи Національної кадастрової системи державні кадастрові реєстратори зареєстрували 34818 земельних ділянок та надали 42754 витягів з Поземельної книги.

Крім того, територіальні органи земельних ресурсів прийняли від громадян 81214 заяв, з них 37775 - на здійснення державної реєстрації земельної ділянки та 43439 щодо надання витягів з Державного земельного кадастру. На сьогодні спеціалісти опрацювали 77572 заяв.

Насьогодні спостерігається позитивна динаміка наповнення Державного земельного кадастру, про що свідчить зменшення звернень для державної реєстрації новосформованих земельних ділянок. Крім того, майже на 30 % більше опрацьовано заяв про надання витягів з Державного земельного кадастру про попередньо зареєстровані земельні ділянки.

Разом з тим, у зв’язку з розширенням функціональних можливостей програмного забезпечення Державного земельного кадастру, кадастровими реєстраторами забезпечується внесення змін до відомостей Державного земельного кадастру та їх виправлення.

Наразі, удосконалення роботи в НКС для державних кадастрових реєстраторів Кіровоградщини дає можливість поліпшити обслуговування громадян, а землевласникам та землекористувачам мати повну та достовірну інформацію про свої земельні ділянки.

В цьому році державні кадастрові реєстратори Кіровоградщини зареєстрували 1411 земельних наділів та надали 2019 витягів з Поземельної книги.